BARNIE VETERİNER KLİNİĞİ

Barnievet Veteriner Sağlık Hizmetleri Tic. Taah. Ltd. Şti 

01 Nisan 2006 yılında kurulan Barnie Veteriner Kliniği, bugün 10 yıla yaklaşmış Ankara’nın en sayılı kliniklerinden biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Barnie Veteriner Kliniği adını, kurucularının sokakta terk edilmiş olarak buldukları sevimli Malta Terrieri Barnie’ nin adını kliniklerine koymaları ile oluştu. Barnie 2015 yılı Haziran ayında 18 yıllık koca bir ömrü tamamlayarak, aramızdan ayrıldı. Gerisinde güzel anılar ve adını gururla taşıyan bir klinik bıraktı.

Barnie Veteriner Kliniği, 2014 Aralık ayında Barnievet Veteriner Sağlık Hizmetleri Taah. Tic. Limited Şirketi adı altında yeni oluşumu ile daha da güçlenmiştir. “Barnie” marka tescilli ismi ile kurumsal bir kliniktir.

Kliniğimize giren her hastanın, en kaliteli hizmeti alması için 7 gün hizmet veren profesyonel ekibi sayesinde, sağlık hizmetleri konusunda evcil hayvanınızın her zaman yanındadır. Bölgesinin en etkin uzman kadrosuna sahip, en donanımlı tek kliniği ünvanını açıldığı günden beri gururla taşıma devam etmektedir.

Barnie Veteriner Kliniği ilk kurulduğu adresten daha kaliteli hizmet verebilmek için 2013 Şubat ayında bugünkü adresi olan Eryaman Mah. Dil Devrimi Cad. 27/A adresine taşınmıştır. Bugünkü klinikte 2 muayene odası, Laboratuvar, Röntgen ve ultrasonografi odası, Ameliyathane, Traş ve operasyon ön hazırlık odası, Köpek ve kediler için özel Banyo, Kedi Hospitalizasyon ve Köpek Hospitalizasyon alanları mevcuttur. Yeni oluşturdukları kliniğin her santimetrekaresi evcil hayvanlara daha iyi hizmet verebilmek için tasarlanmıştır.

Teknolojik donanım anlamında, açıldığı günden beri, tıbbi cihazlardaki son teknolojiyi yakından takip eden kliğimizde, bugün Hayvan Hastanelerinde olması gereken bütün donanımlar mevcuttur. Digital Röntgen, CR cihazı, Ultrasonografi, Lazer Hemogram, Serum Biyokimya Analiz cihazı, Video Otoskop, Wood Lambası, Digital Steteskop, Digital Dermaskop gibi birçok tanı aracı ile evcil dostunuzun kısa sürede hastalıklarının tanısı konulabilmektedir.

Cerrahi müdahalelerin yapıldığı ameliyathanemizde, yine tıbbi teknoloji en yakından takip edilmiştir. Gaz anestezi cihazı, hasta başı monitör,  infüzyon pompası, serum heater, yoğun bakım ünitesi, nebulizatör, koter, aspirasyon ve Ultrasonic Scaler gibi cihazların rutin kullanımı ile daha başarılı operasyonlar, uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uzm. Vet. Hek. M. Eda Özdoğan
Uzm. Vet. Hek. M. Eda Özdoğan
Doğum ve Jinekoloji Uzmanı
12 Temmuz 1982 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2005 yılı mezunudur. 2005-2010 yılları arasında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamlayarak “Uzman Veteriner Hekim” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mezuniyet öncesinde özel pet kliniğinde çalışmış, mezuniyeti ile birlikte Çankaya Belediyesi Hayvan Barınağında iki yıl süre ile çalışmıştır. Nisan 2006 yılında Barnie Veteriner Kliniği’nde kurulmasında görev almış ve açıldığı günden beri hizmet vererek hayal ettiği veteriner kliniğini bugünkü haline getirmiştir.
Op. Dr. Vet. Hek. Didem Noyan
Op. Dr. Vet. Hek. Didem Noyan
Veteriner Cerrah & Radyolog
23 Nisan 1973 Tekirdağ doğumludur. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1995 yılı mezunudur.1995-1997 yılları arasında Adana'da özel bir pet kliniğinde “Veteriner Hekim” olarak görev yapmıştır.1997-2003 yılları arasında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalında doktorasını tamamlayarak “Operatör Doktor Veteriner Hekim” ünvanını almaya hak kazanmıştır. 2003-2008 yılları arasında Ankara' da farklı özel kliniklerde çalışmıştır. Şubat 2010 tarihinden itibaren BARNIE Veteriner Kliniği ekibine katılmıştır.
Vet. Tek. Fuat Ünal
Vet. Tek. Fuat Ünal
Veteriner Tekniker
15 Mart 1985 Nevşehir doğumludur. Niğde Üniversitesi Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Bölümü 2011 yılında mezunu olmuş ve “Veteriner Sağlık Tekniker” unvanı kazanmıştır. Meslek hayatına başladığından beri, özel pet kliniklerinde çalışmıştır. Nisan 2014 tarihi itibariyle Barnie Veteriner Kliniği’nde Veteriner Sağlık Teknikeri olarak çalışmaya başlamış ve Barnie Veteriner Kliniği ekibine katılmıştır.